Wypożyczalnia autolawet i lawet GrupaEP

Jeżeli potrzebujesz przewieźć pojazd bądź wielkogabarytowe przedmioty – oferowane na tej stronie autolawety na wynajem to rozwiązanie dla Ciebie. Wszystkie nasze propozycje to w pełni sprawne, funkcjonalne, nowoczesne oraz komfortowe samochody najlepszych marek, takie jak Opel Movano czy Renault Master. Wśród nich znajdują się pojazdy zdolne pomieścić od 2 do nawet 7 osób. Dodatkowo w trosce o komfort naszych Klientów dajemy możliwość wypożyczenia pojazdu wraz z doświadczonym kierowcą.

Oferowany przez nas wynajem autolawet to propozycja nie tylko dla Klientów biznesowych, ale również indywidualnych. Wypożyczalnia GrupyEP oferuje samochody przystosowane do kierowców z prawem jazdy kat. B. Zachęcamy do zapoznania się z ich opisami, które zawierają informacje m.in. o mocy silnika, rodzaju skrzyni manualnej, dacie produkcji konkretnego modelu oraz innych parametrach.

Opel Movano Pomoc drogowa

Cena: od 300 zł/za dobę. Depozyt: 1000 zł
Oferujemy Wynajem, Przewóz Pojazdów, Towarów na terenie Polski i Europy.
2012 Diesel 4 7 Zamawiam

Opel Movano Autolaweta

Cena: od 300 zł/za dobę. Depozyt: 1000 zł
Renault Master 2.3 dCI o mocy 165km 7 osobowy. Możliwość wynajęcia autolawety z doświadczonym kierowcą. Możliwość wynajęcia dodatkowo lawety. Samochód dmc 3,5t prawo jazdy kat.B Ładowność 1400kg. Zbiornik paliwa 105l Przesuwna wciągarka Pasy Transportowe Zawieszenie Pneumatyczne Klimatyzacja Najazdy aluminiowe. Samochód przystosowany do ciągnięcia przyczep dmc 2500kg.
2014 Diesel 4 7 Zamawiam

Renault Master Autolaweta

Cena: od 300 zł/za dobę. Depozyt: 1000 zł
Renault Master 2.3 dCI o mocy 165km. Brak ukrytych opłat,płacisz 350zł za dobę BEZ LIMITÓW KILOMETRÓW. Możliwość wynajęcia autolawety z doświadczonym kierowcą. Możliwość wynajęcia dodatkowo nowej lawety. Usługa holowania. Samochód dmc 3,5t prawo jazdy kat.B Ładowność 1420kg Wymiary powierzchni ładunkowej 5m x 2.1m Zbiornik paliwa 105l Przesuwna wciągarka Pasy Transportowe Zawieszenie Pneumatyczne Klimatyzacja Najazdy aluminiowe. Samochód przystosowany do ciągnięcia przyczep dmc 2500kg.
2014 Diesel 2 2 Zamawiam

Skontaktuj się z nami

Pragniesz zadać nam pytanie, skontaktować się z nami lub zaproponować współpracę proszę wypełnić formularz i pozostawić kontakt do siebie. Nasz doradca skontaktuje się z tobą i udzieli odpowiedzi na Twoje zapytanie.