Wynajem samochodów KAUCJA


Warunki pobrania kaucji za wynajem auta

Kaucja na zabezpieczenie wszelkich roszczeń Wynajmującego wobec Najemcy z tytułu wynajmu samochodu określona jest w umowie, a jej wysokość zależy od klasy pojazdu oraz Pakietu Dodatkowego jaki wybrał klient. W przypadku wystąpienia szkody całkowitej pojazdu (stwierdzonej przez ubezpieczyciela), kradzieży lub uszkodzenia auto przez Najemcę, do kwoty kaucji zostanie doliczona kwota 6000 zł stanowiąca zabezpieczenie roszczenia Wynajmującego z tytułu kary umownej (w kwocie 6000 zł), chyba że Najemca wykupił jeden z Pakietów Dodatkowych obniżających kary umowne, a ich wysokość zamieszczona jest poniżej w zależności od wykupionego przez Najemcę pakietu.
Kaucja zostaje odblokowana na karcie kredytowej Najemcy lub zwrócona gotówą niezwłocznie po właściwym zwrocie auta oraz prawidłowym wykonaniu umowy najmu. Rzeczywisty czas zwolnienia kaucji jest każdorazowo uzależniony od banku Najemcy (wystawcy karty). W przypadku braku zwolnienia kaucji przez bank w terminie 14 dni, należy skontaktować się z bankiem, będącym wystawcą karty.
Najemca zobowiązany jest dokonać płatności czynszu najmu i kosztów innych zleconych usług np. wynajem fotelika (z góry) oraz innych opłat, gotówką, kartą kredytową lub przelewem bankowym na rachunek bankowy Wynajmującego.
Kaucja zabezpieczana jest za pomocą jednej karty kredytowej zabezpieczonej kodem PIN (lub dwóch kart kredytowych dla klas samochodów Rodzinna, Premium, SUV, Luksusowe) lub gotówką.

Brak Pakietu

Pakiet Comfort

Pakiet Premium

Zarezerwuj pojazd

GrupaEP - Wynajem samochodów

22 + 12 =

Pragniesz zadać nam pytanie, skontaktować się z nami lub zaproponować współpracę proszę wypełnić formularz i pozostawić kontakt do siebie. Nasz doradca skontaktuje się z tobą i udzieli odpowiedzi na Twoje zapytanie.