Wypożyczalnia autolawet i lawet GrupaEP

Jeżeli potrzebujesz przewieźć pojazd bądź wielkogabarytowe przedmioty – oferowane na tej stronie autolawety na wynajem to rozwiązanie dla Ciebie. Wszystkie nasze propozycje to w pełni sprawne, funkcjonalne, nowoczesne oraz komfortowe samochody najlepszych marek, takie jak Opel Movano czy Renault Master. Wśród nich znajdują się pojazdy zdolne pomieścić od 2 do nawet 7 osób. Dodatkowo w trosce o komfort naszych Klientów dajemy możliwość wypożyczenia pojazdu wraz z doświadczonym kierowcą.

Oferowany przez nas wynajem autolawet to propozycja nie tylko dla Klientów biznesowych, ale również indywidualnych. Wypożyczalnia GrupyEP oferuje samochody przystosowane do kierowców z prawem jazdy kat. B. Zachęcamy do zapoznania się z ich opisami, które zawierają informacje m.in. o mocy silnika, rodzaju skrzyni manualnej, dacie produkcji konkretnego modelu oraz innych parametrach.

Wynajem autolawet - Stim Laweta Przyczepy do przewozu pojazdów

Cena: od 150 zł/za dobę, kaucja od 400 zł (zobacz szczegóły)
Przyczepa laweta do wynajmu o wymiarach 6,50m/2,10 m, trzyosiowa o dopuszczalnej masie całkowitej 3500kg. Tego typu laweta na wynajem posiada dużą ładowność, aż 2720kg, co pozwala za jej pomocą transportować nie tylko samochody osobowe, ale i dostawcze. Dużą ładowność przyczepy daje jej szerokie zastosowanie w transporcie pojazdów i maszyn, długich gabarytów i nietypowych ładunków. Tak szerokie zastosowanie przyczepy na wynajem daje duże możliwości wynajmującym.
2022 Brak 0 0 Przelicz cenę

Wynajem autolawet - Renault Master Autolaweta

Cena: od 300 zł/za dobę, kaucja od 400 zł (zobacz szczegóły)
Renault Master 2.3 dCI o mocy 165km. Brak ukrytych opłat,płacisz 350zł za dobę BEZ LIMITÓW KILOMETRÓW. Możliwość wynajęcia autolawety z doświadczonym kierowcą. Możliwość wynajęcia dodatkowo nowej lawety. Usługa holowania. Samochód dmc 3,5t prawo jazdy kat.B Ładowność 1420kg Wymiary powierzchni ładunkowej 5m x 2.1m Zbiornik paliwa 105l Przesuwna wciągarka Pasy Transportowe Zawieszenie Pneumatyczne Klimatyzacja Najazdy aluminiowe. Samochód przystosowany do ciągnięcia przyczep dmc 2500kg.
2014 Diesel 2 2 Przelicz cenę

Wynajem autolawet - Opel Movano Autolaweta

Cena: od 300 zł/za dobę, kaucja od 400 zł (zobacz szczegóły)
W ofercie wypożyczalni samochodów GrupyEP znajdziesz pojazd siedmioosobowy do przewozu pojazdów. Auto laweta jest wyposażona we wciągarkę, zestaw pasów ładunkowych oraz wszystkie niezbędne narzędzia do transportu pojazdów.
2014 Diesel 4 7 Przelicz cenę

GrupaEP - Wynajem samochodów

22 + 12 =

Pragniesz zadać nam pytanie, skontaktować się z nami lub zaproponować współpracę proszę wypełnić formularz i pozostawić kontakt do siebie. Nasz doradca skontaktuje się z tobą i udzieli odpowiedzi na Twoje zapytanie.