Wypożyczalnia samochodów dostawczych GrupaEP

W naszej ofercie posiadamy również samochody dostawcze na wynajem. Wszystkie z nich umożliwiają sprawny i szybki transport różnego rodzaju towarów. Nasza oferta stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto nie posiada na własność podobnego samochodu, a od czasu do czasu jest zmuszony przetransportować towary bądź np. swój dobytek w czasie przeprowadzki. W takich sytuacjach skorzystanie z usług naszej wypożyczalni pojazdów dostawczych jest najlepszym rozwiązaniem.

Nasza wypożyczalnia busów oferuje auta typu: blaszaki, plandeki 8 i 10 palet. Wszystkie nasze auta dostawcze na wynajem przystosowane są pod prawo jazdy kat. B. Jeżeli jesteś zainteresowany krótkoterminowym lub długoterminowym wynajmem, który oferuje wypożyczalnia pojazdów GrupaEP to zapraszamy do naszego biura zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Wyszyńskiego 38. Dzięki tak bogatej flocie każdy powinien tu znaleźć coś dla siebie.

Iveco Daily Furgon

Cena: od 150 zł/za dobę, depozyt od 400 zł
GrupaEP - wynajem pojazdów dostawczych przygotowała dla Państwa pojazd do przewozu lekkich a zarazem przestronnych ładunków. Do dyspozycji klientów oddajemy Iveco Daily, które jest jednym z najdłuższych samochodów w naszej ofercie. Długość strefy załadunku wynosi 4.50m, natomiast jego wysokość wynosi 1.95m przy szerokości 1.80m. Kabina Daily wyposażona w klimatyzację zapewnia komfort jazdy w bardzo długich trasach.
2014 Diesel 4 3 Zamawiam

Mercedes-Benz Sprinter Furgon (blaszak)

Cena: od 150 zł/za dobę, depozyt od 400 zł
Mercedes Sprinter MAXI rozmiary długość 4500mm szerokość 1760mm wysokość 1960mm ładowność 1340kg moc: 110KM pojemność silnika: 2148 cm3. Brak dopłat za wyjazdy zagraniczne. Dla stałych Klientów spore Rabaty i Bonusy Opcjonalnie(za dodatkową opłatą): -Pasy do mocowania ładunku -Paleciak
2015 Diesel 4 3 Zamawiam

Volkswagen Crafter Plandeka (firana)

Cena: od 200 zł/za dobę, depozyt od 400 zł
Specjalnie dla Państwa udostępniamy na wynajem samochód dostawczy z palndeką marki Volkswagen Crafter z silnikiem 2.0l o mocy 180KM. Pojazd ten jest w nowoczesnej zabudowie wejkama z dwoma łóżkami co ułatwia kierowcy i pasażerowi wynajętego pojazdu wejście do przestrzeni sypialnianej od strony kabiny kierowcy. Proponowane auto jest przystosowane do przewozu 10 euro palet i posiada boczną firanę załadunkową. Auto gotowe do wynajęcia dla kierowców posiadających prawo jazdy kategorii "B" i co najważniejsze nie jest wymagane posiadanie VIATOLL na terenie Rzeczypospolitej i innych krajów Unii Europejskiej. Wynajmowane auta jest wyposażony w radio CB i Webasto oraz na życzenie klientów możemy udostępnić pasy ładunkowe lub paleciak wspomagający załadunek. Zainteresowanych wynajmem krótkoterminowym lub tych chętnych na wynajem długoterminowy zapraszamy do kontaktu.
2018 Diesel 2 2 Zamawiam

Mercedes-Benz Sprinter Plandeka

Cena: od 170 zł/za dobę, depozyt od 400 zł
Mercedes Sprinter 160KM, przygotowane do transportu międzynarodowego. Na wyposażeniu Webasto i kabina sypialnia(kurnik) Wersja 10 euro palet, wym: dł 4,80, szer 2,20 wys 2,30 Brak dopłat za wyjazdy zagraniczne. Dla stałych Klientów spore Rabaty i Bonusy Opcjonalnie(za dodatkową opłatą): -Najnowsza nawigacja Polski i UE aktualizowana na bieżąco -Pasy do mocowania ładunku -Paleciak
2015 Diesel 2 2 Zamawiam

Iveco Daily Furgon

Cena: od 150 zł/za dobę, depozyt od 400 zł
GrupaEP - wypożyczalnia samochodów dostawczych przygotowała ofertę dla wymagających klientów, będących w potrzebie przewozu lekkich a zarazem przestronnych ładunków. Do państwa dyspozycji oddajemy Iveco Daily, które jest jednym z najdłuższych samochodów w naszej ofercie. Długość strefy załadunku wynosi 4.70m, natomiast jego wysokość wynosi 1.95m przy szerokości 1.80m. Pomimo, iż jest to bardzo duże auto doskonale prowdzi się w każdych warunkach. Pojazd jest bardzo dynamiczny, co jest zasługą trzylitrowego silnika. Kabina Daily wyposażona w klimatyzację zapewnia komfort jazdy w bardzo długich trasach. Samochód dostawczy do wynajęcja o tak dużej gabaturze idealnie sprawuje się przy przeprowadzkach i przewozie dużych i lekkich ładunków. Wynajmujący pojazd musi posiadać jedynie prawojazdy kategorii "B", bez dodatkowych uprawnień. Zapraszamy państwa do wynajęcia pojazdu dostawczego 4.70m długie.
2014 Diesel 4 3 Zamawiam

Mercedes-Benz Sprinter Furgon (blaszak)

Cena: od 150 zł/za dobę, depozyt od 400 zł
W naszej ofercie wypożyczalni pojazdów posiadamy busa blaszaka krótki, lecz bogato wyposażony. Pojazd jest komfortowy i przyjemny w prowadzeniu, a jego klasa pozwala przewozić niewielkie towary.
2015 Diesel 4 2 Zamawiam

Mercedes-Benz Sprinter 10 europalet

Cena: od 160 zł/za dobę, depozyt od 400 zł
Mercedes Sprinter 160KM, przygotowane do transportu międzynarodowego. Na wyposażeniu Webasto i kabina sypialnia(kurnik) Wersja 10 euro palet, wym: dł 4,80, szer 2,20 wys 2,30 Brak dopłat za wyjazdy zagraniczne. Dla stałych Klientów spore Rabaty i Bonusy Opcjonalnie(za dodatkową opłatą): -Najnowsza nawigacja Polski i UE aktualizowana na bieżąco -Pasy do mocowania ładunku -Paleciak
2017 Diesel 2 2 Zamawiam

Iveco Daily Plandeka (firana)

Cena: od 200 zł/za dobę, depozyt od 400 zł
Klientom chcący wynająć samochód dostawczy typu palndeka proponujemy mocny samochód z silnikiem 3.0 o mocy 180KM IVECO Daily. Pojazd ten jest w nowoczesnej zabudowie Wejkama z dwoma miejscami sypialnymi. Ten typ zabudowy ułatwia kierowcy wynajętego pojazdu wejście do przestrzeni sypialnianej. Proponowane auto jest przystosowane do przewozu 10 euro palet i posiada boczną firanę załadunkową ułatwiającą załadunek samochodu. Auto gotowe do wynajęcia dla kierowców posiadających prawo jazdy kategorii "B" i co najważniejsze nie jest wymagane posiadanie VIATOLL na terenie Rzeczypospolitej i innych krajów Unii Europejskiej. Wynajmowany pojazd jest wyposażony w Webasto oraz na życzenie klientów możemy udostępnić pasy ładunkowe lub paleciak wspomagający załadunek. Komfort jazdy tym pojazdem przeznaczonym do wynajęcia zwiększa pneumatyczne siedzenie kierowcy. Zainteresowanych wynajmem krótkoterminowym lub tych chętnych na wynajem długoterminowy zapraszamy do kontaktu.
2019 Diesel 2 2 Zamawiam

Mercedes-Benz Sprinter Plandeka (firana)

Cena: od 300 zł/za dobę, depozyt od 400 zł
Wypożyczalnia Samochodów GrupaEP proponuje do wynajmu samochód dostawczy do 3,5t DMC. Pojazd jest przeznaczony do przewozu ładunków na trasach krajowych i miedzynarodowych. Samochód z dużą przestrzenią ładunkową 10 euro palet pozwala klientom na przewóz duzych ganarytowo ładunków, natomiast bogate wyposazenie samochodu ułatwia kierowcy podrużowanie w dobrych i komfortowych warunkach. Zdecydowałeś sie na wynajem tego auta zadzwoń i zamów już dziś.
2019 Diesel 2 2 Zamawiam

Skontaktuj się z nami

Pragniesz zadać nam pytanie, skontaktować się z nami lub zaproponować współpracę proszę wypełnić formularz i pozostawić kontakt do siebie. Nasz doradca skontaktuje się z tobą i udzieli odpowiedzi na Twoje zapytanie.