Wypożyczalnia pojazdów

Wynajem aut z OC sprawcy

  • Pojazdy osobowe
  • Pojazdy 9 osobowy
  • Pojazdy dostawcze 3,5t
  • Bus plandeka 10 ep.
  • Autolaweta

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Poszkodowanym w wyniku zdarzenia drogowego, oprócz bezgotówkowej naprawy samochodu, przysługuje również najem pojazdu zastępczego. Wychodząc na przeciw tym potrzebą wynajmijPOJAZD.pl przygotował specjalną ofertę wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy. Oferta przeznaczona jest dla osób poszkodowanych w różnego rodzaju zdarzeniach drogowych. W przypadku wystąpienia braku możliwości korzystania ze swojego pojazdu, z przyczyny uszkodzenia pojazdu przez osoby trzecie oraz likwidacji szkody z polisy OC sprawcy, oferujemy Państwu kompleksową usługę w ramach programu „POJAZD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY”. W ramach tej usługi pragniemy zaoferować Państwu wynajem pojazdu zastępczego na czas likwidacji szkód. Ponadto zapewniamy naszym klientom wygodne rozliczenie bezgotówkowe (w oparciu o cesję wierzytelności) bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeń sprawcy zdarzenia drogowego.

Informacje dodatkowe

Pamiętaj, że nawet drobna stłuczka może być przyczyną braku pojazdu na pewien czas, bo na przykład oddasz swoje auto do warsztatu w celu usunięcia uszkodzeń. Nie musi jednak czekać Cię przesiadka do komunikacji miejskiej. Coraz więcej Klientów firm ubezpieczeniowych wynajmuje samochód zastępczy, a kosztami wypożyczenia samochodu obciążają oni właściciela polisy OC czyli sprawcę zdarzenia.

Zarezerwuj pojazd

GrupaEP - Wynajem samochodów

22 + 12 =

Pragniesz zadać nam pytanie, skontaktować się z nami lub zaproponować współpracę proszę wypełnić formularz i pozostawić kontakt do siebie. Nasz doradca skontaktuje się z tobą i udzieli odpowiedzi na Twoje zapytanie.